Kempense NDB Ranking, 21-02-2010
Vandaag was het de beurt aan de KDO om de NDB ranking te organiseren.
Veldhoven was the place to be, het was een gezellige drukte in de sporthal.
De grotere namen ontbraken vandaag omdat deze spelers acte de présence gaven in Schotland. Desalniettemin was het toernooi redelijk bezet.
John Roskam, onze chauffeur en jeugdbegeleider ging de kids ophalen om 9.00 uur vanaf het Delflandplein. Voor de jeugd was het zeker geen onverdienstelijk toernooi. Bij de junioren wisten geen van spelers de laatste 8 te bereiken, maar bij de meisjes was het Angelique Maarse die beslag wist te leggen op de 3e plaats. Tijdens de vorige ranking stond Angelique nog op het podium, vandaag moest zij genoegen nemen met een 3e plaats. In de halve finale moest Angelique het op nemen tegen de winnares van de afgelopen editie, Annet van Elten. Angelique moest nipt haar meerdere erkennen in Annet, die met 3-2 van Angelique won.
Bij de aspiranten wist Tim v.d. Poel net als de afgelopen ranking het podium te bereiken. Nog even en Tim is helemaal gewend aan het podium. Vorige keer moest Tim genoegen nemen met een 2e plaats, maar vandaag zat alles lekker mee en stuurde Marco Aerts met 3-0 naar huis. Helemaal TOP.
Bij de dames wist Ilona van Emden de laatste 16 te bereiken. Met 3-1 was Petra Marecus een maatje te groot.
Voor Floor van Zanten viel het doek bij de laatste 8, Karin Krappen was daar om roet in het eten te strooien. Karin won met 3-1 van Floor.
Bij de heren was het Leroy Kwadijk die de eer hoog hield. Echter bij de laatste 8 kwam Edwin Max op zijn pad. Edwin doorkruiste de wens van Leroy met een nipte overwinning van 3-2.
Alle spelers van harte gefeliciteerd met de behaalde resultaten.
Jacqueline Elderenbosch
Geplaatst op 21 Feb 2010 door Tiny van Amsterdam