maandag, 06 januari 2020 17:04

Nieuwjaarstoernooi

Written by

Nieuwjaarstoernooi 2020

 Om 11 uur was de zaal open, direct daarna is de inschrijving van start gegaan.

 Om 12 uur is de inschrijving gesloten. 66 deelnemers hebben zich ingeschreven in 4 categorieën. Ere/1e/2e divisie 29 inschrijvingen, 3e/4e divisie 30 inschrijvingen en bij de dames hadden we 5 inschrijvingen. Erg leuk is dat we vandaag ook 2 jeugdspelers hebben.

 Na het openingspraatje waarin wij uiteraard een ieder een heel gelukkig, sportief maar vooral gezond 2020 toe wensen en de gebruikelijke aandachtspuntjes kon het toernooi van start gaan.

 De ere/1e/2e divisie is gestart met een knock-out systeem 501 best of 5, de 3e/4e divisies er gestart met een knock out systeem gestart 501 best of 3.

De dames zijn gestart in een poule van 5 alle 5 de legs spelen.

Bij de jeugd houden we meerdere onderlinge wedstrijden.

De jonge mannen hebben uiteindelijk 5 wedstrijden gespeeld om de winnaar te bepalen.

Bij de ere-1e-2e en 3e-4e divisie is er een verliezersronde gespeeld.

 Na een zeer geslaagde dag bedanken wij Remco en Renee voor de verzorging en gezelligheid.

Uitslagen:

Ere,1ste en 2e divisie      
180     HF  
4 Marco Cornelisse   116 Marco Cornelisse
3 Jeffrey ter Burg   111 Gerard Elderenbosch
1 Patrick van Santen   109 Michel Besters
1 Niels Zonneveld   100 Willem Fransen
1 Sam Bakker   100 Gerard Klijn
1 Richard Spijker      
         
         
3 Niels Zonneveld **      
2 Gavin Tool **      
       
  **Gegooid in verliezersronde      
         
WR     VR  
Winnaar Gerard Klijn   Winnaar Ron de Pijper
2e plaats Patrick van Santen   2e plaats Niels Zonneveld
3e plaats  Marco Cornelisse      
3e plaats  Michel Besters      
         
3e en 4e Divisie      
180     HF  
1 Dusty Visser   126 Tim Nooy
1 Eric Gelijn   103 Eric Gelijn
      100 Richard Standaar
         
WR     VR  
Winnaar Eric Gelijn   Winnaar Patrick Smetse 
2e plaats Tim Nooij   2e plaats Jordi van der Water
3e plaats  Michael Lakerveld      
3e plaats  Steven van Diermen      
         
         
Dames        
180     HF  
      116 Floortje van Zanten
         
WR        
Winnaar Floortje van Zanten      
2e plaats Leoni Klijn      
3e plaats Inez Abels      
3e plaats Bianca van de Leemkolk    
         
Jeugd        
Winnaar Wassim Dghoughi      
2e Plaats Benjamin Stassen