Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Wedstrijd C
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

GEGOOIDE 180-ERS


De vermeldingen gelden voor 180-ers gegooid tijdens door D.O.R.A. georganiseerde toernooien en beker-, en zomercompetitie. Begindatum is elk seizoen de start van de zomercompetitie.
Tijdens de wintercompetitie gegooide 180-ers staan per divisie vermeld bij de uitslagen.

D.O.R.A.-leden ontvangen voor het gegooide aantal 180-ers een certificaat. Dit wordt afgegeven bij de wedstrijdbescheiden voor het nieuwe seizoen. Spelers die niet meer deelnemen aan de competitie kunnen het certificaat tot medio december afhalen bij het Bondskantoor.

Hieronder de TUSSENSTAND van seizoen 2018-2019, gegooit in de ZC 2018 - toernooien t/m 30-03-19 - BC wk 5

Aantal NAAM Aantal NAAM Aantal NAAM
31 Wouter Rietvelod 2 Paulo Soares 1 Lars de Jong
17 Alwyn v. Saarloos   Ronald Spek   Roy de Jong
12 Marco Cornelisse   Angelo Stassen   Gerard Jurka
11 Sam Bakker   Marco Stevens   Johan Klein Tiessink
10 Rene Broertjes   Stefan Tetenburg   Jos Klijn
9 Chris Brouwer   Jerry v. Tetering   Leoni Klijn-Bodewus *
  Niels Zonneveld   Gavin Tool   Youri Knopjes
8 Erik Avondrood   Barry Ubels   Richard ter Koele
  Jimmy Teuben   Wouter v.d. Vecht   Willem Kolsteeg
6 Kilian Broeren   Bob v. Velthuijzen   Kevin de Koning-Panen
  Tibor Hogervorst   Jeen Visser   Menno Lammers
  Richard Spijker   Giovanni de Vries   Wim Leffelaar jr.
  Danny v. Taarling 1 Michel Aaij   Sylvester Lenaarts
5 Vincent Daversa   Karim Aaloe   Marc Looman
  Alexander Emelianov   John Andre   Remco Maarse
  Jordan de Grunt   Patrick Augustin   Robin Mau Asam
  Gerard Klijn   Gerard Bak   Dave Meijer
  Ron Renkema   Danny Bakker   Martin Meijer
  Erwin Valks   Arjan Bambach   Michel Molenaar
4 Jaimie Fambach   Robert-Jan Bartels   Christian Moorman
  Alco v. Gog   Frits de Boer   Nico Niesse
  Remy v. Groeningen   Patric Boes   Jeffrey Openneer
  Paul Rothuizen   Robert Brand   Ron de Pijper
  Marcel Ruiters   Dennis v.d. Broek   Maarten v.d. Poll
  Patrick v. Santen   Jeffrey ten Brug   Bram Poppes
  Mats Veerman   Rick de Bruin   Maarten Postma
  Michael de Vries   Wesley Buijing   Davorin Radoja
3 Ronny Arts   Dave Bussink   Erwin Renkema
  Martin Bax   Karim Dahmani   Justin de Ridder
  Wesley Bruystens   Ramon Dam   Roy Ruiters
  Marco den Dekker   Nick Dekker   Sander Schoot
  Bruce Glastra   Mounir Dghoughi   Joost Schouten
  Patrick Jansen   Nico v. Dijk   Sander ter Schure
  Mark Janssens   Kevin Doets   Richard Standaar
  Rick Klein Schaarsberg   Siem de Dood   Sebastiaan Steenbergen
  Ronald Meijering   Patrick v. Duijse   Rogier Steller
  Cindy Roggeveen *   Gilbert v. Eijk   Timothy Stevens
  Michael Spuy   Jimmy v. Ekeren   Marieke Stronks *
  Hans Steinmetz   Ilona v. Emden *   Niels-Jan Stuiver
  John Wijngaard   Martin v. Exter   Stefan Talhout
2 Quinten Bakker   Jeroen Folla   Renz Tetenburg
  Sander Brekhof   Benjamin Frankel   Jozef Varga
  Rick Butter   Pieter Gelens   Dani Veerman
  Wout v. Cadsand   Wim Grapendaal   Dirk Veldhuis
  Jesse Daman   John Guldemond   Florian Velthuizen
  Steven v. Diermen   Marcel v. Heeringen   Richard Verheul
  Jeff v. Dijk   Danny Heijsteeg   Tom Versteegh
  Dave George   Dave Heisterkamp   Michael Visser
  Robert Hartgers   Andre de Hen   Nolly Vittali
  Marcel Hermans   Jim Hendriks   Frank Vogel
  Michael Huisman   Ron Herrebrugh   Eric Vos
  Halil Iliz   Tim Hol   Erik de Vries
  Marko Knijn   Roy Hoogervorst   Ronald Wegbrans
  Peter v.d. Laarse   Stefan Hooijberg   Raymond v.d. Weiden
  Patrick Loos   Edwin Horn   Martin Weijde
  Tim Nooij   Harold Hostmann   Arjan Willemse
  Nico v. Os   Frank Houthuijs   Dennis v. Zanden
  Donny Otte   Dennis Jahangir   Floortje v. Zanten
  Robin Peters   Corne de Jong    
           
           
        * = Dame
        ** = gegooit in verliezersronde