Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Wedstrijd C
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

 

BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2018-2019

POULE-INDELING

POULE B

 

 
Voor het speelschema, klik op uitslagen !!!
 

TEAMNAAM

SPEELGELEGENHEID

SPEELAVOND

DIVISIE

POULE

4 Tops

Café de Rooseboom donderdag 3 C

6.4.fun

Café 't Binnepretje

vrijdag

3

D

A.G.T. 2

Clubhuis A.G.T. vrijdag 3 D

Adelhof

Bar Adelhof woensdag 3 B

Ah, wat scheelt 't !

Bij 8 Eraf woensdag 3 B

Barrio

Bar el Barrio vrijdag 4 C

Bennie's Boys

Sportcafé Vak West maandag 4 B

Bierhut

Café de Bierhut donderdag 3 C

Bierhut 2

Café de Bierhut

vrijdag

4

C

Big O

Café Vrijburg dinsdag 4 A

Ceintuurtje 2

Café 't Ceintuurtje dinsdag 4 A

Censation 3

Café Cens

vrijdag

4

C

Cheers 1

Grandcafé Cheers dinsdag 3 A

Cheers 2

Grandcafé Cheers woensdag 4 B

Chubby Unicorns

Dansschool Eddy Spier

vrijdag

3

D

D.C.G.

Café de Rooseboom dinsdag 3 A

D.E.S. II

Dansschool Eddy Spier donderdag 3 C

D.E.S. III

Dansschool Eddy Spier donderdag 4 B

D.E.S. V Vet1

Dansschool Eddy Spier woensdag 4 B

D.E.S. VII

Dansschool Eddy Spier woensdag 3 B

Daltons

Café de Driesprong woensdag 3 B

Dart Devil's

Speeltuinver. Jonge Kracht vrijdag 3 D

Dartzinnig

Bij 8 Eraf donderdag 3 C

DAS Logisch

Café Bonaire donderdag 3 C

Doe Maar

Café 't Binnepretje vrijdag 3 D

Dolle Bull

Kees Bon Zaal donderdag 3 C

Dreamteam

Café Het Pitje woensdag 3 B

Drop-it

Sportcafé Vak West maandag 4 A

Duzz Dat

Café Duzz Dat vrijdag 4 C

Game On

Poollokaal de Gracht maandag 3 A

Gat van Nederland 2

't Gat van Nederland donderdag 3 C

GiantZZ - United

Café Duzz Dat donderdag 3 C

Happy 2

Café Happy 2 maandag 4 B

Happy DES

Dansschool Eddy Spier vrijdag 4 C

Impossibles

Café de Blauwe Lantaarn dinsdag 3 A

Jantjes

Café de Bierhut woensdag 3 B

Jonge Kracht 1.5

Speeltuinver. Jonge Kracht vrijdag 4 C

Joppe Tops !!

Café Bar Joppe maandag 4 B

Koekie Monsters

Café Koekenbier maandag 4 A

Kogel - Mogel

Café 't Boemeltje maandag 3 A

Kruytvat 2

Bar Eetcafé 't Kruytvat donderdag 3 C

Kruytvat 3

Bar Eetcafé 't Kruytvat woensdag 4 B

Kwakkelaars

't Fort de Kwakel

maandag

3

A

Lang Leve de BG

Café de Biergriet vrijdag 3 D

Logisch

Café de Biergriet

dinsdag

4

A

Los Borrachos II

Café Kaatje

woensdag

3

B

Mazzelaars IV

Café de Driesprong woensdag 3 B

Mokum's Eigen

Café de Blauwe Lantaarn dinsdag 3 A

MWA

Café 't Binnepretje woensdag 3 B

Nieuw A'dams Pijl

Poollokaal de Gracht donderdag 3 C

No Excuses

Bij 8 Eraf vrijdag 4 C

O'No

Café Oporto maandag 3 A

Rivièra I

Café Rivièra maandag 4 A

Scherpe Punt

Sporthal de Bindelwijk donderdag 3 C

Senna's Kitchen

Café Amore

woensdag

4

B

Shit Happens

Bij 8 Eraf woensdag 3 B

Simple Arrows

Café Cobus donderdag 4 B

Slayers I

Rock Club The Cave dinsdag 4 A

Sowieso Amore

Café Amore dinsdag 4 A

Sport

Café Sport dinsdag 4 A

Tadzio

Café-Restaurant Zeeburg dinsdag 4 A

Team Alpha

Café de Biergriet donderdag 3 C

Tripel 1

Café Kontakt vrijdag 3 D

Unexpected

Café Amore dinsdag 4 A

Who cares

Café The River dinsdag 3 A
 

Gegevens over het team en de speelgelegenheid zijn te vinden bij Deelnemers.

Wijzigingen genoemd bij Berichten worden hier direct aangepast.