Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Wedstrijd C
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

GEGOOIDE HOGE FINISHES


De vermeldingen gelden voor hoge finishes, gegooid tijdens door D.O.R.A. georganiseerde toernooien, beker- en zomercompetitie. Begindatum is elk seizoen de start van de zomercompetitie.
Tijdens de wintercompetitie gegooide hoge finishes staan per divisie vermeld bij de uitslagen.

De 170 finishes geven wij ook door aan de N.D.B. Wij ontvangen dan een certificaat, die wij je direct sturen en je wordt op de website van de N.D.B. vermeld bij de 170 Club.

Hieronder de TUSSENSTAND van seizoen 2018-2019, gegooit in de ZC 2018 - toernooien t/m 06-10-18 - BC wk 1

Aantal NAAM Aantal NAAM Aantal NAAM
160 Erik Avondrood 120 Dave George 106 Marco Cornelisse
  Alco v. Gog   Roy Hoogervorst   Ron Renkema
155 Richard Spijker 119 Chris Brouwer 105 Remy v. Groeningen
154 Erik-Jan Geelkerken 117 Rick Roosendaal   Theo de Jong
152 Nick Dekker 116 Bruce Glastra   Wouter Rietveld
147 Remy v. Groeningen   Menno Lammers   Eddy Spier
146 Richard Spijker   Wouter Rietveld 104 Boris Bosman
  Arjan Willemse   Jeen Visser   Robert Brand
144 Kevin de Vries 115 Jeroen Folla   Andre de Hen
141 Tom Staphorsius   Roy Hoogervorst 103 Jimmy v. Ekeren
138 Dennis Gebben 114 Remy v. Groeningen   Remy v. Groeningen
136 Remco v.d. Vegt   Rogier Steller   Patrick v. Santen
134 Marcel Buijs   Niels Zonneveld   Michael Visser
131 Jos Klijn 113 Gerard Jurka 102 Maarten v.d. Poll
130 Vincent de Flart 112 Marco Cornelisse 101 Alco v. Gog
  Halil Iliz   Jeffrey Cramer   Tim Kuijper
  Wouter Rietveld   Kevin Doets   Erik v. Nek
  Celine Ruhulessin   Lars de Jong   Jan-Willem Pul
  Patrick v. Santen   Michael Prins   Bob v. Velthuijzen
129 Alco v. Gog   Wouter Rietveld 100 Marcel Buijs
  Wouter Rietveld   Richard Spijker   Jimmy v. Ekeren
  Raymond v.d. Weiden 111 Robert Prinsze   Johan Klein Tiessink
128 Ron Renkema 110 Erik Avondrood   Anno Knol
126 Rob v. Bekkum Marks   Jos Klijn   Tim Kuijper
  Alwyn v. Saarloos   Ronald Spek   Ronald Meijering
125 Auke Bouwmeester 108 Vincent de Flart   Michael Prins
124 Davorin Radoja   Alwyn v. Saarloos   Wouter Rietveld
121 Robert Hartgers 107 Gavin Tool   Arjan Willemse
           
           
          * = Dame