Toelichting WC
Uitslagen
Uitleg Programma
Zomer Competitie
--> Adressen
--> Wedstrijd A
--> Wedstrijd B
--> Recreatie A
--> Recreatie B
Beker Competitie
--> Uitslagen
Poule indeling A
Poule indeling B
Gegooide 180-ers
Gegooide Finishes
LaCo
BBC

 

Finishes ERE 

pos   nr. naam speler naam team finish status
1 3202 Marcel Ruiters De Schot 170
    510 Bob Valies Senna's Boys 170
    1368 Erwin Valks De Schot 170
4   1648 Wouter Rietveld Back to the Future 164
5   3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 161
6   4085 Kevin Doets Back to the Future 160
    1379 Frank Houthuijs Technisch Leeg 160
    3538 Dave Meijer AFCA 160
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 160
10   154 Remco v. Eijden D.E.S. I 158
11   21 Michel Besters Landslake Darts 157
    1546 Floortje v. Zanten Down Under 157
    243 Hans Zeelenberg Landslake Darts 157
14   1800 Marco den Dekker Technisch Leeg 156
    157 Mario Ligtvoet Tante Bep 156
    3253 Kevin de Vries AFCA 156
17   1648 Wouter Rietveld Back to the Future 155
18   4372 Wesley Bruystens De Zware Jongens 154
    3315 Bj√∂rn v. Haaften Bak B.V. 1 154
    1042 Erwin Renkema De Schot 154
    1944 Paul Rothuizen Technisch Leeg 154
    3202 Marcel Ruiters De Schot 154
23   1114 Rob Broeren Bak B.V. 1 153
24   3538 Dave Meijer AFCA 152
    2318 Felix v.d. Neut Down Under 152
    510 Bob Valies Senna's Boys 152
27   2526 Jeffrey Dweelaard D.E.S. I 151
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 151
    867 Niels Stuiver Landslake Darts 151
30   873 Andr√© v. Bilderbeek Snikke Dikkel 150
31   4584 Gerrit v.d. Brink Tante Bep 149
    1042 Erwin Renkema De Schot 149
33   3315 Bj√∂rn v. Haaften Bak B.V. 1 146
    3202 Marcel Ruiters De Schot 146
    3510 Marco Stevens D.E.S. I 146
36   1648 Wouter Rietveld Back to the Future 145
    4340 Richard Spijker De Zware Jongens 145
38   3567 Ronny Arts Senna's Boys 140
    1800 Marco den Dekker Technisch Leeg 140
    316 Nico v. Dijk MDT "Altijd" op tijd 140
    316 Nico v. Dijk MDT "Altijd" op tijd 140
    405 Patrick Loos De Schot 140
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 140
44   4487 Ron de Pijper Down Under 137
45   3567 Ronny Arts Senna's Boys 136
    2288 Chris Brouwer Back to the Future 136
    3383 Harold Hostmann MDT "Altijd" op tijd 136
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 136
    3253 Kevin de Vries AFCA 136
50   2526 Jeffrey Dweelaard D.E.S. I 135
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 135
    3253 Kevin de Vries AFCA 135
53   2718 Michael de Vries De Zware Jongens 134
54   1648 Wouter Rietveld Back to the Future 132
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 132
    243 Hans Zeelenberg Landslake Darts 132
57   3455 Kees (Moos) Tol 't Gat van Nederland 131
58   21 Michel Besters Landslake Darts 130
    2526 Jeffrey Dweelaard D.E.S. I 130
    3383 Harold Hostmann MDT "Altijd" op tijd 130
    4488 Andr√© Jonker Tante Bep 130
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 130
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 130
    3253 Kevin de Vries AFCA 130
65   2068 Jim Hendriks De Schot 129
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 129
    2045 Arno Kroon Technisch Leeg 129
68   1996 Joop v. Baalen 't Gat van Nederland 128
69   3315 Bj√∂rn v. Haaften Bak B.V. 1 127
    3383 Harold Hostmann MDT "Altijd" op tijd 127
    3550 Lars de Jong Technisch Leeg 127
    2318 Felix v.d. Neut Down Under 127
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 127
74   3550 Lars de Jong Technisch Leeg 125
75   70 Arjan de Boer De Schot 124
    3383 Harold Hostmann MDT "Altijd" op tijd 124
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 124
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 124
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 124
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 124
    4340 Richard Spijker De Zware Jongens 124
    867 Niels Stuiver Landslake Darts 124
    4489 Jerry v. Tetering Tante Bep 124
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 124
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 124
86   3253 Kevin de Vries AFCA 123
87   544 Gerard Bak Bak B.V. 1 122
    476 Marco Buitenhuis Landslake Darts 122
    4085 Kevin Doets Back to the Future 122
    2718 Michael de Vries De Zware Jongens 122
    2718 Michael de Vries De Zware Jongens 122
92   154 Remco v. Eijden D.E.S. I 121
    4487 Ron de Pijper Down Under 121
    3202 Marcel Ruiters De Schot 121
    2718 Michael de Vries De Zware Jongens 121
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 121
97   2079 Erik Avondrood De Zware Jongens 120
    1425 Kilian Broeren Bak B.V. 1 120
    1425 Kilian Broeren Bak B.V. 1 120
    1800 Marco den Dekker Technisch Leeg 120
    4085 Kevin Doets Back to the Future 120
    154 Remco v. Eijden D.E.S. I 120
    1933 Robert Hartgers Tante Bep 120
    157 Mario Ligtvoet Tante Bep 120
    1369 Remco Maarse Down Under 120
    4487 Ron de Pijper Down Under 120
    1042 Erwin Renkema De Schot 120
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 120
    1975 Ben v. Roode Snikke Dikkel 120
    3510 Marco Stevens D.E.S. I 120
    867 Niels Stuiver Landslake Darts 120
    4489 Jerry v. Tetering Tante Bep 120
    3234 Gavin Tool De Zware Jongens 120
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 120
    540 Nolly Vittali AFCA 120
    2718 Michael de Vries De Zware Jongens 120
    2718 Michael de Vries De Zware Jongens 120
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 120
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 120
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 120
121   3550 Lars de Jong Technisch Leeg 119
122   3567 Ronny Arts Senna's Boys 118
    2079 Erik Avondrood De Zware Jongens 118
    70 Arjan de Boer De Schot 118
    1425 Kilian Broeren Bak B.V. 1 118
    2288 Chris Brouwer Back to the Future 118
    3524 Benjamin Frankel AFCA 118
    3524 Benjamin Frankel AFCA 118
    2068 Jim Hendriks De Schot 118
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 118
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 118
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 118
133   3701 Brian 't Hart Snikke Dikkel 117
134   524 Andr√© van Eunen Technisch Leeg 116
    3524 Benjamin Frankel AFCA 116
    3701 Brian 't Hart Snikke Dikkel 116
    2068 Jim Hendriks De Schot 116
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 116
    157 Mario Ligtvoet Tante Bep 116
    3538 Dave Meijer AFCA 116
    1641 Hans Molevelt Technisch Leeg 116
    4487 Ron de Pijper Down Under 116
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 116
    510 Bob Valies Senna's Boys 116
    3253 Kevin de Vries AFCA 116
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 116
147   70 Arjan de Boer De Schot 115
    2807 Ren√© Kruit Down Under 115
    4487 Ron de Pijper Down Under 115
    1064 Ron Renkema Senna's Boys 115
    1975 Ben v. Roode Snikke Dikkel 115
152   1996 Joop v. Baalen 't Gat van Nederland 114
    3538 Dave Meijer AFCA 114
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 114
    4340 Richard Spijker De Zware Jongens 114
    3622 Giovanni de Vries AFCA 114
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 114
158   3567 Ronny Arts Senna's Boys 113
    2079 Erik Avondrood De Zware Jongens 113
    70 Arjan de Boer De Schot 113
    867 Niels Stuiver Landslake Darts 113
162   3567 Ronny Arts Senna's Boys 112
    2288 Chris Brouwer Back to the Future 112
    3701 Brian 't Hart Snikke Dikkel 112
    3110 Dirk Jan Klaver Landslake Darts 112
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 112
    157 Mario Ligtvoet Tante Bep 112
    2318 Felix v.d. Neut Down Under 112
    1064 Ron Renkema Senna's Boys 112
    1975 Ben v. Roode Snikke Dikkel 112
    3202 Marcel Ruiters De Schot 112
    2639 D'Ltri Somai MDT "Altijd" op tijd 112
    4340 Richard Spijker De Zware Jongens 112
    4340 Richard Spijker De Zware Jongens 112
    510 Bob Valies Senna's Boys 112
    510 Bob Valies Senna's Boys 112
    3622 Giovanni de Vries AFCA 112
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 112
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 112
180   3567 Ronny Arts Senna's Boys 111
    544 Gerard Bak Bak B.V. 1 111
    4085 Kevin Doets Back to the Future 111
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 111
    2546 Victor Laarhoven Tante Bep 111
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 111
    867 Niels Stuiver Landslake Darts 111
187   2079 Erik Avondrood De Zware Jongens 110
    21 Michel Besters Landslake Darts 110
    21 Michel Besters Landslake Darts 110
    873 Andr√© v. Bilderbeek Snikke Dikkel 110
    873 Andr√© v. Bilderbeek Snikke Dikkel 110
    1425 Kilian Broeren Bak B.V. 1 110
    2288 Chris Brouwer Back to the Future 110
    4085 Kevin Doets Back to the Future 110
    4085 Kevin Doets Back to the Future 110
    4006 Ashvien Himmat MDT "Altijd" op tijd 110
    232 Raymond Hoppe D.E.S. I 110
    3383 Harold Hostmann MDT "Altijd" op tijd 110
    2937 Roy de Jong Bak B.V. 1 110
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 110
    3202 Marcel Ruiters De Schot 110
    3455 Kees (Moos) Tol 't Gat van Nederland 110
203   1933 Robert Hartgers Tante Bep 109
    1042 Erwin Renkema De Schot 109
    3202 Marcel Ruiters De Schot 109
206   1996 Joop v. Baalen 't Gat van Nederland 108
    873 Andr√© v. Bilderbeek Snikke Dikkel 108
    2070 Tim Camfferman Senna's Boys 108
    1800 Marco den Dekker Technisch Leeg 108
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 108
    405 Patrick Loos De Schot 108
    3253 Kevin de Vries AFCA 108
    243 Hans Zeelenberg Landslake Darts 108
    586 Arjen Zethof 't Gat van Nederland 108
215   2526 Jeffrey Dweelaard D.E.S. I 107
    154 Remco v. Eijden D.E.S. I 107
    2068 Jim Hendriks De Schot 107
    3801 Cas Hogenhout Technisch Leeg 107
    3383 Harold Hostmann MDT "Altijd" op tijd 107
    3538 Dave Meijer AFCA 107
    3511 Iwan Radsma D.E.S. I 107
    3760 Niels Zonneveld Back to the Future 107
223   4372 Wesley Bruystens De Zware Jongens 106
    2070 Tim Camfferman Senna's Boys 106
    316 Nico v. Dijk MDT "Altijd" op tijd 106
    316 Nico v. Dijk MDT "Altijd" op tijd 106
    4085 Kevin Doets Back to the Future 106
    1933 Robert Hartgers Tante Bep 106
    4488 Andr√© Jonker Tante Bep 106
    4488 Andr√© Jonker Tante Bep 106
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 106
    1637 Robin Mau Asam De Schot 106
    1637 Robin Mau Asam De Schot 106
    1042 Erwin Renkema De Schot 106
    1975 Ben v. Roode Snikke Dikkel 106
    3202 Marcel Ruiters De Schot 106
    3455 Kees (Moos) Tol 't Gat van Nederland 106
    3234 Gavin Tool De Zware Jongens 106
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 106
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 106
241   2079 Erik Avondrood De Zware Jongens 105
    1425 Kilian Broeren Bak B.V. 1 105
    3801 Cas Hogenhout Technisch Leeg 105
    3110 Dirk Jan Klaver Landslake Darts 105
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 105
    3202 Marcel Ruiters De Schot 105
    3253 Kevin de Vries AFCA 105
248   4085 Kevin Doets Back to the Future 104
    1933 Robert Hartgers Tante Bep 104
    1379 Frank Houthuijs Technisch Leeg 104
    3110 Dirk Jan Klaver Landslake Darts 104
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 104
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 104
    243 Hans Zeelenberg Landslake Darts 104
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 104
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 104
    3760 Niels Zonneveld Back to the Future 104
258   4372 Wesley Bruystens De Zware Jongens 103
    1933 Robert Hartgers Tante Bep 103
    3538 Dave Meijer AFCA 103
261   3567 Ronny Arts Senna's Boys 102
    1996 Joop v. Baalen 't Gat van Nederland 102
    3701 Brian 't Hart Snikke Dikkel 102
    1933 Robert Hartgers Tante Bep 102
    1933 Robert Hartgers Tante Bep 102
    2068 Jim Hendriks De Schot 102
    3550 Lars de Jong Technisch Leeg 102
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 102
    2546 Victor Laarhoven Tante Bep 102
    4489 Jerry v. Tetering Tante Bep 102
    4489 Jerry v. Tetering Tante Bep 102
    3622 Giovanni de Vries AFCA 102
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 102
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 102
275   396 Mieke de Boer De Schot 101
    4085 Kevin Doets Back to the Future 101
    1933 Robert Hartgers Tante Bep 101
    4129 Roy Klouwer 't Gat van Nederland 101
    1648 Wouter Rietveld Back to the Future 101
    3847 Barry Ubels Senna's Boys 101
281   2079 Erik Avondrood De Zware Jongens 100
    2079 Erik Avondrood De Zware Jongens 100
    1996 Joop v. Baalen 't Gat van Nederland 100
    4584 Gerrit v.d. Brink Tante Bep 100
    1114 Rob Broeren Bak B.V. 1 100
    1425 Kilian Broeren Bak B.V. 1 100
    1425 Kilian Broeren Bak B.V. 1 100
    476 Marco Buitenhuis Landslake Darts 100
    4457 Jesse Daman De Zware Jongens 100
    1800 Marco den Dekker Technisch Leeg 100
    316 Nico v. Dijk MDT "Altijd" op tijd 100
    2526 Jeffrey Dweelaard D.E.S. I 100
    3701 Brian 't Hart Snikke Dikkel 100
    2068 Jim Hendriks De Schot 100
    2937 Roy de Jong Bak B.V. 1 100
    2937 Roy de Jong Bak B.V. 1 100
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 100
    2118 Gerard Klijn Back to the Future 100
    2095 Bertus Knaack AFCA 100
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 100
    4288 Richard ter Koele Snikke Dikkel 100
    2807 Ren√© Kruit Down Under 100
    1637 Robin Mau Asam De Schot 100
    1637 Robin Mau Asam De Schot 100
    1641 Hans Molevelt Technisch Leeg 100
    3806 Jonny Nijs Down Under 100
    4076 Roy Ruiters De Schot 100
    3202 Marcel Ruiters De Schot 100
    3510 Marco Stevens D.E.S. I 100
    3455 Kees (Moos) Tol 't Gat van Nederland 100
    3234 Gavin Tool De Zware Jongens 100
    2718 Michael de Vries De Zware Jongens 100
    3253 Kevin de Vries AFCA 100
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 100
    3854 Leroy Zondervan 't Gat van Nederland 100